اخطاا!ا!ا!ا!ا!ا!ا!ا!ر

+ اخطار به بهنوش بختیاری

 

 

چندی پیش در محفلی هر چه تلاش کردم به همه بقبولانم که همه دخترها را با یک چوب نزنند چرا که تمام دخترها برای شوهر له له نمی زنند (نه به این معنا که دوست ندارند ازدواج کنند، اما این نیست که به دنبال شوهر بدوند) نشد که نشد،البته حرفهایم را با منطقی خاص قبولانده بودم اما .....

درست فردای آن روزفیلمی روی پرده ی سینماها رفت با عنوان 10 رقمی با بازیه مضخرف سرکار خانم بهنوش بختیاری که هر چه من رشته بودم پنبه کرد... بعد از آن هر کسی سینما رفت و این فیلم   لایتچسبک را دید طی تماسی  با من(تلفنی، sms ، ایمیل ، حضوری و...) با طعنه گفت :

10رقمی رو دیدی؟ مشت نمونه ی خرواره ......حتما 10رقمی رو ببین نظرت عوض میشه

و از این قبیل اراجیف...

و حالا من لیلا خلیلی خو علاوه بر احترام خاصی که برای سازندگان فیلم هایی که بهنوش بختیاری در آن ها بازی می کند قائلم ولی بسیار از آنها گله مندم . همینطور از خود خانم بختیاری و از ایشان فقط یک سوال دارم ، آن هم اینست که : چرا؟؟؟؟؟؟؟

1) چرا اینقدر خودت و دختر های دیگر را زیر سوال میبری ؟؟؟؟؟؟؟

2) واقعا چرا فکر میکنی جذاب و دوست داشتنی هستی؟؟؟؟؟؟؟

3) مگر قرارداد هر فیلمت چقدر است که اینطوری هر خفت و خواری را به جان میخری؟؟؟؟؟؟؟

4) آیا واقعا پول ارزش اینهمه ذلت را دارد؟؟؟؟؟؟؟

5) هنرمندی؟؟؟؟؟؟؟؟نکند تعریف هنر عوض شده است؟؟؟؟؟؟؟

اگر تو هنرمندی ، بازیگری ، پس هما روستا که بود؟فخری خوروش چه کاره بود؟مرحومه نادره و دخترش ثریا قاسمی چه می کردند؟شهلا ریاحی، شهلا میربختیاری،پریوش نظریه، سوسن تسلیمی ،کتایون ریاحی، فاطمه معتمدآریا، باران کوثری ، نسرین مقانلو ، مریلا زارعی ، هدیه تهرانی(که یادم می آید مردم و مخصوصا مردها مدتها به خاطر او با آن جذبه ی دلنشینش برای دیدن فیلمهایش به سینما می رفتند) و... اینها که بودند ؟اینها که هستند؟ اینها چه داشتند که تن به ذلتی که تو دادی ندادند؟؟؟؟؟؟؟

می دانی چرا فیلمهایی که به اینها پیشنهاد میشود به تو پیشنهاد نمیشود؟زیرا تو هنرمند نیستی؟توان انجام کاری را که آنها انجام میدهند تو نداری!!!!!! تو فقط خودت را بازی میکنی ،همیشه یک مدل ،همیشه یک تیپ ، همیشه یک کاراکتر که خودت هستی با کوچکترین ذره ای خلاقیت.......

البته امثال تو هم کم نیستند... اما تو واقعا شورش را درآورده ای!!!!!!هر فیلمی که از تو اکران میشود همه محتوایش را میدانند.میخواهی چند تایشان را نام ببرم؟

10رقمی.......دو خواهر.....چارخونه.....زندگی شیرین.......خانه به دوش........شبهای برره و ...

هرکدام از فیلم ها و سریالهایت را نام ببرم همین است

تو شرف دختر ها را برده ای!!!!!!!!!!!

من خودم دخترم و 30 ساله .مجردم و قابل توجه شما که بازیگرم...اما هرگز تن به خفتی که تو داده ای نداده ام .راه های بهتری هم برای کسب درآمد هست ،خودت را برای پول فنا میکنی؟ ارزشش را دارد که حیثیت دخترهای هم وطنت را ببری؟؟؟؟؟؟؟با این کارها که تو انجام میدهی هم روی پسرها و مردها را زیاد میکنی هم آبروی دخترهای خوب و خانم را می بری و هم چشم و گوش دخترها و پسرهای کم سن و سال را باز میکنی.

آیا واقعا تو اینجوری برای شوهر له له می زنی؟

 آیا واقعا به هر پسری التماس می کنی که بیاید تو را بگیرد؟

 حتی آگر آن پسر دله دزد باشد و تو کارشناس فرش؟

آیا واقعا خودت را اینجوری خاک پای هر پسر بی لیاقتی میکنی؟

 ارزش تو همین قدر است؟

چه کسی از تو تعریف میکند؟

 لابد چند نفر مثل خودت و از تو بدتر!!!!!!شنیده ام شوهر داری و شوهرت هم مرد خوب و با کلاسی است ، اما حتما بی غیرت است و این خیلی بد است که شوهر آدم بی غیرت باشد و این حرکات چندش آور همسرش را در رسانه های ملی و روی پرده سینماها ببیند و حرفی نزند و صد البته که دیگر این بی غیرتینیست ، بی اصالت بودن و بی رگ بودن یک مرد است که بگذارد زنش اینگونه کلامی و رفتاری خودش را به نمایش بگذارد .باز شانس آورده ایم که سینمای ما یک سینمای نجیب است که اگر نبود خدا میداند تو و امثال تو چه ها می کردید؟؟؟؟؟؟

کمی به خودت بیا

دختر ایرانی همان است که هدیه تهرانی بازی کرد.دختر ایرانی حتی اگر عاشق شود و از عشق بمیرد هم به روی خودش نمی آورد . دختر ایرانی حرص و شهوتش را می تواند کنترل کندالبته اگر امثال شماها بگذارند.

من از طرف خودم و جمع کثیری ازدختران آبرومند ایرانی به تو و امثال تو اخطار میدهیم که دست از این کارهایت برداری....تو هنرمند نیستی فقط هنر پیشه ای یعنی پیشه ات، شغلت ، حرفه ات، کارت، منبع درآمدت هنر است .البته با این پیشه ات هنر را به گند کشیده ای و از آن فقط یک نان دانی (نوندونی) برای خودت درست کرده ای که این شرم آور است.

این نظر ماست که به فکر منبع درآمد دیگری برای خودت باشی که دیگران با دیدن تو و کثافت کاریهایت همه ی دخترها را با یک چوب نزنند.......

 مابرای تو و کارهایت و کارگردانهایی که تو را به کار  دعوت می کنند و تمام کاراکتر های مقابلت متاسفیم. 

بهنوش بختیاری این یک اخطار بود.

قهقهه

 

/ 35 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shiva

چه مزخرفاتی نوشته. این ابرو بره نه بهنوش جون.....

میخوام حرفه دلمو ساده بگم

این پست خوندم.... واقعا موندم چی بگم! اگر یک بازیگر اینطوری بازی میکنه.. باید کارگردان و نویسنده اینو میخوان و میخوان مشکلات جامعه را نشون بدن.. مشکل از جای دیگه هست.. نه خانم بازیگر... این خانوم زیادی جدی گرفته! بعضی ها چه حوصله دارنا[نیشخند] به چه مواردی گیر میدن[سوال] خب اگر هم ابرویی بره ابروی خودش رفته... به بقیه دخترا چه ربطی داره...[عینک]

آهو

اي!!!!!!! چشم اين يارو...

shadi

واقعاً که اصلاً خوشم نیومد. این خانوم فاجعه های مهم جامعه رو ول کرده یه این موضوع کوچیک چسبیده نمی خواد ازدواج کنه به بقیه چه ربطی داره که این حرفارو بار خانوم بختیاری کرده،از طرف من بهش بگو باشه تا بترشه یه روزی میفهمه با خودش چه غلطی کرد.

شادان

سلام پدرام جون وبت عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه حرف ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره مرسی که به منم سر زدی عزیزم منو تنهای بی سنگ صبور بلینک منم با افتخار لینکت کردم[قلب]

نیوشا

راس میگه خب بازم همینه وااااااااااااااااااااااااااقعا بازیگر مزخرفیه

نیوشا

چرا ننوشتی مجردی ی متاهل هههههههههههههههههههههههه نترس بت نمیگیم تررررررررررررررررررررشششششششششششییییییییییییییییییییده

رسول

جالب بود مطلبش خوب بود

پری

افتضاح[سبز][سبز][سبز][وحشتناک][وحشتناک]

لیلا خلیلی خو

ممنون که پست منو توی وبلاگت شیر کردی . دیر دیدم ولی دیدم :) چه مهمه که تو ودیگران چی فکر میکنین و چه نظری میدین ؟ مهم شهامته منه که حرفامو گفتم توی وبلاگم و با اسم واقعیم :) در ضمن دختر ترشیده باشه سگش شرف داره که یکی مث شماها همسرش باشه :) خودتونو واسه بهنوش از بین نبرین از اون فقط یه خودارضایی نسیب شما میشه چیزی که لایقشین :)