لخت شو مجانی خرید کن

صاحب یک فروشگاه آلمانی در اقدامی عجیب به مشتریان خود وعده داد هر کس کاملا عریان برای خرید به این سوپر مارکت بیاید، می تواند 270 یورو جنس مجانی بردارد!


 موسس و صاحب این فروشگاه به مناسبت افتتاح آن دست به چنین اقدامی زده و جالب اینجاست که پیشنهادش هم با استقبال خریداران مواجه شد.
هرچند صاحب فروشگاه انتظار استقبال چندانی از تصمیم خود را نداشت، اما با تعجب دید که 250 نفر طبق میل او وارد فروشگاه شدند!ظاهرا بیشتر خریداران دانمارکی بودند و برای اینکه فرصت خرید مجانی را از دست ندهند، زحمت گذشتن از مرز را هم به خود داده بودند. همچنین اصلا برایشان مهم نبود که در حین خرید از آنها فیلمبرداری و عکسبرداری می شود.بحران اقتصادی از سال 2008دو پیامد آن ریاضت اقتصادی ظاهرا آنقدر برای برخی مردم اروپا سنگین تمام شده که حتی حاضر هستند برای 270 یورو دست به هر کاری بزنند!آنها از تصمیم خود مبنی بر خرید کردن با تنی عریان کاملا راضی به نظر می رسیدند.از طرفی شاید اگر مدیر این فروشگاه می دانست چنین استقبال با شکوهی از پیشنهاد عجیبش می شود، قید چنین دست و دل بازی را می زد!

اگه شمل بودید همچین کاری میکردید؟!!!!!حتما بگو...

 

/ 55 نظر / 131 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پری

اصلا ابدا

naziiiiiiiii

man lokht mishodam :)

kheyli khande booooddd

ستایش

دوناستان هر کس یه دینی داره دلیل نمیشه...اونا عادت دارنو دینشون اینو قبول میکنه پس تعجبی نداره...پس ما هم به دلیل دین ویا اعتقادی که داریم نمیتونیم لخت شیم اونم واسه 270یورو

88ه9

عزیزم مثانه ام بذار باشه مثانه تو را منخیلی دوست دارم

reza

are ba do0stam tak tak lokht mishodimo miraftim to koliyam mikhandidim :v

بوق

آره با تمام رضایت

مسلمان

اگه تمام دنیارو هم به من میدادند این کار را نمیکردم.

محمد

من برای ۲۷۰ریال حاظرم این کارو(تو کشورا خارجی البته)انجام بدم چه برسه به ۲۷۰ یورو!!!